הפנינג שבועות – חלוקה לקבוצות

 

תאנה
ראשי קבוצה: אביבית ויינברג, עינת כהן
אוהד, איטקיס, אהרוני לזבניק, ארד חיים, בוגן, בשן,
ויינברג איילה אמיר, רייס לילו, פרי יצחק, ונגרובר,
גנאור גלית, כהן עינת, ויצמן יורם, טובין מולי, לוזון לילך, מזרחי, מלכה איריס, לוונטל, מוחני חלי, שפע, שיין, פרילינג, מגל גבי אייל אסנת, שור איילת, קמחי נעה, ריק מיכל, שטרנברג נורית דליה, עובדיה אלי, סיטון מירי,
סגל מיקי חגית גידי רונית, משי קיפרמן
 
 
זית
ראשי קבוצה: עטרה שרם, לוצ'יאנה לוי
אביטל אבשי, אונגר צבכר, מנור הילה ועמית, אילן, אטקין,
ארד מיכל, בן ארצי , טלמור רותי, בן-דע זאבי, בר-טל,
גולדברג אלמה, גופר עוזי, דוברת, דננברג, דרייפוס,
הורוביץ מיטל וניר, חן אורנית, כסיף רותם, רויטל קריב, שרם, לוי רוזי   עמרי, עצמון, כהן לילך , ורדי איתן, ורדי דנה, מידר, סטפק, פלק, בכר , ליפשיץ , שטרן יוני, לאור רותה, קרפ, רוזנבלט
 
 
חיטה
ראשי קבוצה: חגית מרום, הילה וייסברג
אידו , גל בינה מאיה, טביש, אמיר אורית, שחם אבי,
בועז אורה להמן, בר-לב היידי, מרום, גולדברג ענת,
שטרן יהודה מיכאל, ולטר, וייסברג, גלעד רחל, טייץ,
לוינשטיין גבע, ורדי ברוריה, מאלי, אידלמן, קרת, קרקש,
שטרן אדית מיכאל, עפרון, לאור אפרת, מושקוביץ,
רייס שלומית דרור אמיתי, יורב, שער רוזנברג,
שטרן נירה טיבי, גת נעמה,  מיכאלי, פוגל, פלדמן,
קורן שוקי, נוימן צילה שוורץ גבי, שוורץ דודו.
 
שעורה
ראשי קבוצה:: סיגל קריגר, עינת הרניק
אדמוב טלי, אפרתי קרלה, אהביה , הרניק, גובר, אלמגור חנה דקלה יפעת, בר גידי איילה, בקר רבקה אמיר,
גל עדנה לזר-גל שקמה, מנור דרור וגפן, גולן שרון,
הראל אפרים תומר, הראל יוסי,  ולינגשטיין אורלי, ולינגשטיין יוסי, ורכובסקי, טאובר רות אורי, בירן, קציר, יוסף איילת, לביא יפעת וניר, לביא דרור, לוי ליזי נאמן,
עלי-רז , פלד סיגל, קלדס, קינמוני, קריגר, שחם אורי,
מור עידן, כהן נטע, לביא אפרת.
 
 
 
תמר
ראש קבוצה: הגר ניצן
 
אוגורינסקי, תבור, ארטמן, ליטוין, אלקבץ, אשל, בלייכמן,
ג'וזף גוטשטט, גורדון, יובל יוני, דינור, דנון, דרורי, היבש,
פישר סטייסי, גתמון, דיטש, עובדיה יעל, פלג, צור אילנה,
יערי תמר בני עמי, כהן נילי, לוי יצחק הדס, ליוינגסטון, לויתן, לינדנברג לירז, ניצן הגר,  צימרמן רותי, הר-צבי,
יפה ליאורה שי, חדד איריס, אורן ליאת, קנטי מיכל,
אלקיים איילת, שטרן פנחס
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רימון
ראשי קבוצה: ענבל יבין, שרון אסף
 
אברך, אוקונסקי, בירנצווייג, גרינמן, אדמוב גלי, איילי דלית,
אסף רינה אבירם, אמירי נגה זלינגר, רגב, בן ציון, דריאל,
דריאל, דקרס יונה נעם עידו,  בן יעקב שושנה,
בן-יעקב טל, הרשקוביץ רחל, גלם סימה, דה-וואן קפלנסקי, טרלובסקי, לשם, טובי שירי, יבין ענבל, מרגולין, יפה מיכל,
רפפורט בלה רני דנגור לימור, כהן לזלי, רוט, רוור גילי,
הורוביץ גדי אורן הורוביץ-רז מיטל ואהד, לרנר ורדה גילי,
כהן אסף ועינת, קוגן, קולודני, רייכמן שירלי, שי שרון, ששון.
 
 
 
 
גפן
ראשי קבוצה: נעה לוין, טלי הראל
 
הראל טלי , לוין נעה, אור ענת, ערן אהובה איתי, אלדר מדלן, אמריליו, ארנון, בנג'ו גילברט, גדלוביץ, גודר,
בלאו , דובב בלהה אורן, גרין רחל, גפן עקי, דלג'ו, זיגמן,
הורן , למפל, לוסטיג אווה עופר אלון, קליינמן, קדרון,
מנור מירב, ידין, פרובקוביץ, צור קרן, יוגב, כהן לירז,
לוי רונית, סלע, ראב, פז עודד, צוויק, שחור, קורן שולמית,
שמאלי נעמי רונן, פייבוש.
 
 
 
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.