ים של פריחות

בארכיון


*מתכנני חידוש הארכיון ברמות השבים הגיעו עם שני אדריכלים וכמה חברי הועד לביקור אצלנו.  הם נהנו מאד ממה שראו, שאלו שאלות רבות ושמעו על הקמת הארכיון-מוזיאון שלנו הנמצא במקום מצוין "על המפה".

*ביום א' 11.5.14 נערכה ישיבת צוות האנדרטה להמשך דיונים בנושא הפיכתה ל"אנדרטה חיה".

*לבקשת המשתתפים הקבועים, השתנה יום הפגישה. החל מיום ב' 26.5.2014 תתקיימנה הפגישות ביום ב' האחרון בכל חודש. אנא, רשמו ביומניכם.

*ים של פריחות שוטף אותנו והכל מתחת לאפנו בכפר שלנו- רק להביט ולגלות את היופי הזה גם כשאנו עסוקים/טרודים/ ממהרים/ מצוברחים- המראות הללו מרחיבים את הלב… ובנוסף, כדאי גם לגלות את עצי התות המניבים בלבן או בורוד או בבורדו-שחור.

*מאחורי חומת האבן שבכניסה לכפר מציצים עצי סיגלון מחצרם של קוטי פרי וסימה גלם.  אתה פונה לכפר ומגלה את העצים הללו במלא תפארתם בסמטת הבאר  ושטיח סגלגל מתחתם. ובעודך ממשיך בדרך ההדרים ומעכל את היופי הזה אתה פוגש את שפעת פרחי הבוגונביליה בצבעים שונים בחצרם של רמה ואיציק.

ממשיך עוד טיפה, מרים מבט והנה  עוד סיגלון אחד מאחורי ביתה של דינה קלינמן.

וכך הלאה, במורד הדרך, עוד בוגונביליה ענקית הפורחת במלא הדרה בצבע אדום-סגול "נשפכת" מחצרם של נעמי ומוטי דלג'ו. ואחר כך אתה פוגש את הורדים בחצרה של גבי שורץ, אפילו האקליפטוסים בכיכר שלמה ובשדרת המייסדים שפרצו בפריחה לבנה. 

ליד משפחת גל תוכל להתבשם בניחוח היסמין ולהתפעל מהחוטמיות המזדקרות בצבעיהן היפים שבחצרה של רבקה בקר.

בנימה צבעונית ריחנית וטעימה זו נעטוף את סוף השבוע הבא עלינו לטובה.

בברכת המשך שבוע נעים,

שלכם, 

נורית שטרנברג

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *