חג מתן תורה בפתח

שבועות 2009 – הקבוצות!

הקבוצה הירוקה:

ראשי קבוצה: חגית עצמון, זהר שחם כיבוד לשבת: עוגות אדמוב טלי, אידלמן דיאנה, קרת דני, אסף (רינה, אבירם), בר איילה גידי, גפן עקי, דברת לינדה, צור אילנה, לוסטיג (מאיר, עופר, אלון), הראל יוסי, הרניק עינת, חדד איריס, יפה (ליאורה, שי) , נעמן ליאורה, יפה מיכל, כהן לילך, כהן לזלי, לוי ליזי, לוי רוזי, לוי עמרי, לוינשטיין גבע, מרגולין, פז דפנה, קריגר, קוגן טטיאנה, קדרון יעל, קמחי יוחאי.

הקבוצה הצהובה:

ראשי קבוצה: נעה מגל, דנה הראל כיבוד לשבת: כריכים אוהביה אילון, איטקיס חיים, ארד מיכל, בנג'ו שושי, בשן זהר, דלג'ו מוטי, דרורי לירן, דה-וואן, קפלנסקי, הראל אפרים, ורדי אסנת, מגל גבי, שור איילת, לוי רונית, מזרחי סמדר, עלי-רז דנה, מנור מירב, יבין ענבל, רגב גילה, כהן נילי, ריק מיכל, שטרנברג דני, שטרנברג נורית, שרוני חלי, קולודני אורי, ארנון, אילן שרה, פייבוש, לינדנברג, הרשקוביץ, בן-יעקב, גולדברג אלמה.

הקבוצה הסגולה:

ראשי קבוצה: גילי רוור, ענת גובר כיבוד לשבת: עוגות אוגורינסקי דגנית, תבור דוידי, אלקבץ אודי, אשל יהודית , בוגן שרה, גלם סימה, הורוביץ (גדי, אורן), הורוביץ-רז מיטל , ורדי דנה, יוסף יובל, כהן נטע ורועי, כהן-גז עינת ואסף, כסיף רותם, לביא אפי, לביא-לבבי ניר, סגל (מיקי, חגית, רונית, גידי), מנחם גלעד, צימרמן רותי, קרקש, רוט זהבה, שטרן זהבה ויונתן, רפפורט שירי, דנגור חזי.

הקבוצה הכחולה:

ראשי קבוצה: נעה לוין, ציפי קרפ כיבוד לשבת: עוגות אוקונסקי, בירנצוויג, גרינמן מיכל, אמירי נגה, כהן אופיר ועינת, ראב סיגל, ג'וזף, גוטשטט, גורדון אתי, יובל יוני, דקרס (יונה, נעם, עידו), ורדי ברוריה, טפר דני, ידין, פרובקוביץ, צור קרן , קורן שולמית, דרייפוס דנה, מנור הילה, צבכר, אונגר, שרם ניר, רייכמן שירלי, מור עידן, דננברג פרסילה, סלע, פלד סיגל, פישר קרן, גופר עוזי, בקר, גדלוביץ, מושקוביץ, פלדמן, קלדס.

הקבוצה הכתומה:

ראשי קבוצה: דלית איילי, אילנה דריאל כיבוד לשבת: פירות זיגמן ערן, גולן ארז, קיבל דני, ולינגשטיין יוסי, ולינגשטיין אורלי, מאלי ליקי, לאור רותה, בכר דורית, דובב (בילהה, אורן), בן-ציון גיא, זלינגר רות דורית, גל עדנה, מנור גפן, לזר-גל שקמה, למפל, הורן חוה תומר, כהן רינת, לביא דרור, לרנר ורדה גילי, מידר אירית, פלג אסנת, שטרן פנחס ענבר עדי, בר-שפע איילה, אהרונוביץ, קינמוני.

קבוצת הזהב:

ראשי קבוצה: חלי לוונטל, זיו קציר כיבוד לשבת: כריכים אדמוב גלי, אהרוני מאיה, לזבניק ליאון, אלדר מדלן, ארטמן עמית, בירן עירית, בן-ארצי , טלמור, ולטר נעמי, כהן רועי, בן-דע, זאבי אורית, בר-טל, דינור חני, היבש אורנה , טאובר (רות , אורי), טייץ (רות, עינת), טרלובסקי בן-אליהו, ליווינגסטון ג'וי, לויתן נילי, ליטווין גלעד, דיאמנט, מיכאלי מיכאל, עפרון רונית, פישר סטייסי, קורן שוקי, קנטי מיכל, שחור, שער נורית, רוזנברג-ורדי אלזה, ברנס איזבלה, הר-צבי גפן, שיין עינת, פרילינג-סלע חגית.

הקבוצה הלבנה:

ראשי קבוצה: הגר ניצן, דנה אידו כיבוד לשבת: כריכים אליאסי מאיה, גל בינה, אמיר אלדד, אוהד דוקי, בועז אורה, בלייכמן דרור, גודר ליאורה, ויזל משה, דיטש דורית, הורוביץ מיטל וניר, טובי שירי, וייסברג ( נילי, הילה), ולטר עליזה, טביש, טובין מולי, יוגב אסתר דני, ירושלמי, לוי איציק, לוי הדס, לשם הדר, עובדיה (אלי, רפי, יענקל'ה), סיטון מירי, ארד חיים, קליינמן דינה אוהד, שטרן (טיבור, אורי), ששון דותן, משי, קיפרמן .

הקבוצה האדומה:

ראשי קבוצה: סיגלית שטרן, בן גולדברג כיבוד לשבת: פירות שטרן יהודה, שמאלי רונן, בר-לב היידי, ולטר חנה, מרום חגית, אברך חסי, ליפשיץ אלון, ערן (אהובה, איתי), אור ענת, שוורץ (גבי, דודו), נוימן צילה, אלמגור , אפרתי קרלה, אורן ליאת, אטקין אמיר, דנון חיים, ויצמן יורם, ויינברג (איילה, אמיר), ורדי איתן, רייס (לילו, שלומית, אמיתי, דרור), גתמון, יורב נירה, פלק מיקי, יערי (יולקה, עמי, בני) , עפרון רונית, שחם אורי, פרי יצחק, צוויק חנן.

* אם בטעות ובתום לב השמטנו את שמכם מהרשימות, אנא צרו עמנו קשר ונשמח לשבץ אתכם! (רותה: 052-3417888, ליאת: 052-3511690)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.