פעילות וועדת הנוער בריכוזה של נילי ורדי

 

ועדת נוער (נילי ורדי)
חג שמח ושנה טובה לחברי המושב. כמה מילים על פעילות הנוער עם תום השנה החולפת ובפתחה של שנת הפעילות החדשה.
לפני מילות ההערכה והתודות למי שהובילו את השנה הקודמת, חשוב לנו לשתף במקצת את החברים בחשיבות הרבה שאנו רואים במפעל החברתי והקהלתי שבנוי סביב פעילות תנועת הנוער שלנו במסגרת "האיחוד החקלאי" שמתרכזת ב "בית צחי".
שדה ורבורג מאז ומתמיד התאפיין בפעילות נוער ענפה והתבלט כיישוב מגובש חברתית עם מסורת ארוכה של עזרה הדדית בטוב וברע, פתיחות לרעיונות חדשים וקליטה חברתית מהירה של תושבים חדשים.
מסורת זו נמשכת כיום ובמסגרת הפעילות הרבה של בני המושב מכיתות ב' – י"ב (מעל 200 ילדים) מתנסים ילדינו בעבודה משותפת, בעזרה הדדית, בחברות, בבנייה ויצירה, בנטילת אחריות, בעובדה עצמאית ועוד ערכים רבים שהם נר לרגלינו.
אנו פונים לכל חברי הכפר לבוא ולקחת חלק בפעילות הקהילתית המבורכת והמרגשת של ילדינו בטקס פתיחת שנת הפעילות, בטקס יום הזיכרון ליצחק רבין, בטקס הזיכרון לשואה ולגבורה ועוד.
אנו מבקשים לנצל במה זו ולהודות לכל מי שתרם לקיומה של הפעילות השנה :
בראש ובראשונה לצוות המדריכים והפעילים שלנו שהתגלו גם השנה במיטבם – כל מה שנגעו בו השנה נעשה במסירות אין קץ, ברצינות, ביצירתיות ובאהבה. יחד עם החניכים אתם מהווים מקור לגאווה עצומה עבור כולנו.
תודה נוספת להורים שלוקחים חלק בליווי טיולים, בעבודה במטבח במחנה ובטיולי התנועה, ותודה להנהלת המושב שתמיד קשובה לכל בקשה.
תודה אחרונה והערכה עצומה לרביד שפירא, הרכז בשנתיים אחרונות ובשנה הבאה. רביד שגדל כאן, מלווה את החניכים והצוות ומעודד כל אחד ואחד מילדינו להוציא מעצמו את המיטב שבו בסבלנות, באהבה עם נתינה אין סופית תוך מתן דוגמא אישית וערכיות שנדירה מאוד בימים אילו. התברכנו ואנו מודים על כך.
ולסיום – במוצאי שבת ה 9.10.10 יתקיים טקס פתיחת שנת הפעילות. כולכם מוזמנים. בברכת שנה מוצלחת לכולנו.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *